В Берегові 22 вересня, на площі Ференца Ракоці, неподалік пошти та біля магазину "Меблі", розпочав свою благодійну діяльність намет Берегівського громадського центру "Кожен Може Допомогти". Про це розповів Beregovo.today.

Можна віддати хороші, придатні речі (одяг, взуття та іграшки), або ж, навпаки, придбати щось. Всі гроші від акції підуть на подарунки дітям загиблих учасників АТО/ООС до Дня св. Миколая, як це робиться регулярно з 2015 року. Можна також просто зробити посильний грошовий внесок.

Окрім грошових внесків, допомогти у зборі коштів можна, якщо віднести вторинну сировину (склотару, ПЕТ-пляшки та макулатуру) та кинути її у спеціальні віконця у паркані "Кольорового Острівця" на вулиці Есе Томаша, біля автобусної зупинки.

«Кольоровий Острівець», це соціально-екологічний проект берегівських волонтерів, які поєднали благочинну діяльність із природозахисною. З літа 2016 року на базі Берегівського Громадського Центру "Кожен може допомогти" почав діяти благочинний пункт прийому макулатури та склотари. Благочинний, адже за здану вторинну сировину бажаючі не отримують грошей, натомість виручка за ці матеріали йде на благі справі.

Даний пункт здачі вторинної сировини, створений для зручності здачі вторсировини (скло, папір, ПЕТ-пляшка). Кожен бажаючий будь-коли може принести і здати відсортоване.

Популярні новини зараз

Українка народила доньок-близнючок у "сорочці", кадри стали сенсацією: унікальні дівчатка

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

На Львівщині помер легендарний тренер, місто у жалобі: виховував чемпіонів

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

«Кольоровий Острівець»

Всі вилучені від продажу кошти будуть перераховані Берегівському громадському центру «Кожен може допомогти» і будуть направлятись на благодійність, на соціальні проекти міста та інші благодійні програми.

Нагадаємо, що Угорщина передала охопленому пандемією Закарпаттю апарати ШВЛ: "Боріться!"

Як повідомляв портал Знай.uа, оновлена програма "Пакунок малюка": які труднощі постали перед українськими батьками.

Також портал Знай.uа писав, що киянам подарують нового гіганта, Бориспіль і Жуляни посунуться: "До 2025 року"