"Ми не разом...": переможниця "Холостяка" Інна відповіла на головне питання

Інна Белень, скріншот: YouTube
Інна Белень, скріншот: YouTube

В інтерв'ю для Слави Дьоміна Інна зізналася, що вона не живе разом із Олександром, але вони перебувають у парі. Вона не в захваті від того, що так відбувається, адже має інші погляди на стосунки. Також Белень поділилася, що є певний тиск і від шанувальників, які заявляють, що пара незабаром розійдеться.

ТЦК мобілізують заброньованих: як це пояснюють

Популярні новини зараз
Українцям з правом на відстрочку ТЦК дали всього 7 днів: "Тільки після ВЛК..." Закінчення війни чи новий конфлікт: що насправді несе 2025 рік, магія чисел У школярів з'являться нові обов'язки: тепер мають не лише навчатися Дмитро Комаров здійснив мрію дітей, батьки яких загинули через війну
Показати ще

Мобілізація. Фото: скрін youtube
Мобілізація. Фото: скрін youtube

Незважаючи на наявність бронювання, працівників критично важливих підприємств в Україні продовжують мобілізувати. Працівники цих установ іноді ігнорують наявність бронювання у військовозобов'язаних та незаконно направляють їх на військову службу. Не завжди інформація про бронювання своєчасно вноситься до цієї системи, що дозволяє ТЦК мобілізувати заброньованих осіб. У деяких випадках ТЦК анулюють бронювання, навіть якщо для цього немає законних підстав (наприклад, якщо працівник продовжує працювати на критичному підприємстві).

Ціни у платіжках будуть вищими: "Нафтогаз попередив про вартість

Нафтогаз, скріншот з відео
Нафтогаз, скріншот з відео

В компаніях "Нафтогаз" та "Газмережі" неодноразово нагадують споживачам про передачу показників вчасно. Це потрібно для правильного розрахунку обсягу спожитого газу. Але виникають ситуації, коли даних немає, і тоді не зрозуміло як нарахують оплату. До однієї з філій "Газмережі" звернувся чоловік з аналогічним питанням. Відповідно до чинного законодавства України, якщо облгаз (оператор ГРМ) не отримав показники споживання і лічильник не оснащений засобами дистанційної передачі даних, то обсяги визначаються оператором за певними правилами.

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

ПриватБанк розпочав надсилати своїм клієнтам запити про надання згоди на використання цифрового власноручного підпису (ЦВП) та оновлення анкетних даних у рамках процедур належної перевірки клієнтів. Це повідомлення клієнти отримують через мобільний додаток банку, де їм пропонують погодитися на використання ЦВП або актуалізувати свою анкету в банківському відділенні.

Обмінники та банки перестали купувати 100 доларів: що не так у купюрах, які приносять українці

Долари та турецькі ліри, фото із соцмереж
Долари та турецькі ліри, фото із соцмереж

В Україні деякі обмінні пункти та банки перестали приймати купюри у 100 американських доларів. Пролити ясність на це запитання постаралися представники пресслужби Нацбанку. Стодоларова купюра США неодноразово поновлювалася за свою історію. З кожним оновленням змінювався як зовнішній вигляд банкноти, так і дата її випуску. Через ці відмінності у людей часто виникає невпевненість – чи приймуть у них стару версію купюри під час обміну валюти, чи потрібна лише нова. НБУ дав чіткі пояснення щодо прийому доларових банкнот в Україні. Головний момент: усі 100-доларові купюри, випущені починаючи з 1914 року, є законним платіжним засобом і мають прийматися банками та обмінними пунктами без будь-яких обмежень.