З 1 вересня 2025 року в Україні стартує програма "Школа офлайн", яку уряд запустить на час воєнного стану. Мета програми – забезпечити дітей якісною освітою у нинішніх складних умовах.

Про це розповів віце-прем'єр Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

Головна ідея програми – зробити офлайн-навчання безпечним. Для цього разом із компанією Palantir визначають школи, де можна звести укриття, щоб діти могли безпечно повернутися за парти. На це виділили 7,5 мільярда гривень, особливо для прифронтових регіонів.

Програма гнучка та враховує потреби всіх дітей: переселенців, тих, хто виїхав за кордон, та тих, хто залишився на тимчасово окупованих територіях.

школа
школа

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Що буде в "Школі офлайн":

  • Якщо школа не може забезпечити безпечних умов, дистанційне навчання покращать.
  • Для дітей за кордоном, які навчаються у місцевих школах, в українських школах залишаться лише предмети з українським компонентом (наприклад, українська мова, історія). Більше не буде подвійного навантаження.
  • Діти, які переїхали до безпечних регіонів, зможуть навчатися у місцевих школах.
  • Для дітей на тимчасово окупованих територіях запровадять педагогічний патронаж: за кожним учнем закріплять вчителя, який допоможе зі складанням навчального графіка та програми.

Програма націлена на те, щоб діти здобули якісну освіту навіть у таких важких умовах, без зайвої бюрократії та турботою про кожного учня та вчителя.

А ми нагадуємо про День вчителя-2024: коли відзначають і що подарувати педагогові в школі та університеті

Раніше Знай.ua писав про те, що вчителів можуть не допустити до уроків: у школах з'являться нові правила

Крім того, стало відомо, скільки відпочиватимуть школярі: коли дітлахи підуть на канікули