На Закарпатті до коронавірусу додалася і менінгококова інфекція. Вже в лікарнях регіону померло двоє дітей. Медики розповіли, що хвороба розвивалася стрімко і лікарі нічого не могли зробити. Також лікарі зазначили, що батьки звернулися за допомогою надто пізно. Обидва випадки смерті були зафіксовані в обласній лікарні Ужгорода.

Медики попередили, що максимальна увага суспільства зараз спрямована на коронавірус, але інші хвороби від цього не стали менш небезпечними. Менінгококова інфекція поширюється так само, як і коронавірус або грип – повітряно-крапельним шляхом.

В Ужгороді переносниками цієї інфекції є 2-8% населення. В Україні немає обов'язкової вакцинації проти цієї хвороби. Тому українці купують вакцини в приватних клініках або їдуть за кордон, щоб зробити щеплення.

Нагадавши, Знай писав, що в Україні фіксуються випадки зараження менінгітом. Заражются діти. Тільки в Сумах за останні кілька місяців зафіксовано 10 осіб з діагнозом менінгіт. Батьки почали панікувати. В одній зі шкіл, де з менінгітом були госпіталізовані двоє учнів, на заняття не прийшов цілий клас. Лікарі повідомляють, що діти перебувають у стані середньої тяжкості, їх планують перевести з реанімаційного відділення у звичайне.

Також Знай повідомляв, що менігіт являє собою інфекційне захворювання. Запальний процес захоплює мозкові оболонки, що призводить до небезпечних для життя людини станів.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Показати ще

Нещодавно Знай писав, що вакцинація від небезпечних захворювань необхідна не тільки дітям, а й дорослим. Медики рекомендують захистити себе, так як дитячі хвороби і не тільки в дорослому віці протікають важко і можуть викликати серйозні ускладнення.