У газопостачальній компанії "Нафтогаз України" звернулися до українців, порекомендувавши встановити в оселях очищувачі повітря. Про це йдеться у преслужбі компанії.

Як зазначають фахівці компанії, у закритих приміщеннях зазвичай накопичуються пил, алергени, віруси та інші шкідливі речовини. За результатами досліджень, концентрація забруднювачів у приміщенні може бути в 3–5 разів вищою, ніж на вулиці.

Це пов’язано з використанням синтетичних будівельних матеріалів, меблів і декоративних елементів, на яких осідає пил, а також із застосуванням побутової хімії.

Пил. Фото: скрін youtube
Пил. Фото: скрін youtube

Для нейтралізації шкідливих речовин у приміщенні слід використовувати очищувачі повітря. Це сучасні пристрої, здатні знешкоджувати патогени та підтримувати здоров’я дихальної системи та загальне самопочуття людей.

Популярні новини зараз
Українки отримають підвищені пенсії незалежно від стажу Орхідеї будуть чудово квітнути все літо, якщо правильно їх поливати: все необхідне є на кожній кухні Власникам газових плит доведеться заплатити 360 грн: до кого прийде перевірка Пенсіонерам виплатять щомісячну компенсацію: у кого збільшаться виплати
Показати ще

Наукові дані підтверджують, що якісний очищувач повітря за умови правильної експлуатації здатний усунути до 99% забруднень. Підбирати таку техніку потрібно, орієнтуючись на особливості приміщення та індивідуальні потреби. При виборі кліматичного пристрою важливо враховувати такі параметри:

площа кімнати має відповідати зоні обслуговування, зазначеній у паспорті моделі. Наприклад, для спальні площею 29 м² підійде пристрій, розрахований на 30 м²;

рівень продуктивності - чим вищий, тим швидше прилад зможе оновити повітря щонайменше двічі;

для зручності переміщення варто обирати моделі з ручками або коліщатками;

важливо, щоб в очищувачі були передбачені фільтри, які ефективно справляються з конкретними видами забруднень.

Кімната, pexels.com
Кімната, pexels.com