У газопостачальній компанії "Нафтогаз України" звернулися до українців, порекомендувавши встановити в оселях очищувачі повітря. Про це йдеться у преслужбі компанії.

Як зазначають фахівці компанії, у закритих приміщеннях зазвичай накопичуються пил, алергени, віруси та інші шкідливі речовини. За результатами досліджень, концентрація забруднювачів у приміщенні може бути в 3–5 разів вищою, ніж на вулиці.

Це пов’язано з використанням синтетичних будівельних матеріалів, меблів і декоративних елементів, на яких осідає пил, а також із застосуванням побутової хімії.

Пил. Фото: скрін youtube
Пил. Фото: скрін youtube

Для нейтралізації шкідливих речовин у приміщенні слід використовувати очищувачі повітря. Це сучасні пристрої, здатні знешкоджувати патогени та підтримувати здоров’я дихальної системи та загальне самопочуття людей.

Популярні новини зараз
ТЦК будуть безсилі: юрист пояснив, кого не мають право затримувати на блокпостах Все життя платив податки – залишився ні з чим: ФОПам масово відмовляють у пенсії - у чому причина Українців змушують платити за повітря: як нова схема від комунальників залишає з пустим гаманцем "Зупинить жінка": екстрасенс побачила завершення війни в Україні
Показати ще

Наукові дані підтверджують, що якісний очищувач повітря за умови правильної експлуатації здатний усунути до 99% забруднень. Підбирати таку техніку потрібно, орієнтуючись на особливості приміщення та індивідуальні потреби. При виборі кліматичного пристрою важливо враховувати такі параметри:

площа кімнати має відповідати зоні обслуговування, зазначеній у паспорті моделі. Наприклад, для спальні площею 29 м² підійде пристрій, розрахований на 30 м²;

рівень продуктивності - чим вищий, тим швидше прилад зможе оновити повітря щонайменше двічі;

для зручності переміщення варто обирати моделі з ручками або коліщатками;

важливо, щоб в очищувачі були передбачені фільтри, які ефективно справляються з конкретними видами забруднень.

Кімната, pexels.com
Кімната, pexels.com