В Україні продовжується подорожчання продуктів. Зокрема під кінець травня прискорилися темпи зростання цін на молочні товари. Про це свідчать дані моніторингу на порталі "Мінфін".

Українцям доведеться витратити ще більше грошей на улюблені молочні продукти. У супермаркетах відбувся черговий стрибок цін на молоко, кефір та сметану.

Молочні продукти. Фото: скрін youtube
Молочні продукти. Фото: скрін youtube

Ціни на молоко

Середня вартість молока "Простонаше 1%" піднялася майже на 4 гривні - з 49,75 до 53,56 гривні за 900 мл. Водночас молоко "Яготинське 2,6%" подорожчало на 4,4 гривні, середній цінник зріс із 52,91 до 57,35 гривні за 900 мл.

Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін
Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 21 травня: відчай скорпіонів та провокації левів – прогноз для всіх знаків Зодіаку Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації За поповнення власної картки заплатите "зверху": на кого накине око податкова Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші
Показати ще

Ціни на кефір

Кефір "Селянський 2,5%" досить різко додав вартості. Середній цінник піднявся на понад 5 гривень - з 60,33 до 65,95 гривні за 900 мл. Проте в окремих супермаркетах вартість продукту вже сягає 76,90 гривні за 900 мл.

Ціни на кефір. Фото: скрін Мінфін
Ціни на кефір. Фото: скрін Мінфін

Ціни на сметану

Продукт, який для багатьох є незамінним доповненням до борщу, збільшився у ціні не так відчутно, як молоко та кефір. Середня ціна сметани "Президент 15%" зросла з 53,14 до 53,99 гривні за 350 грамів.

Ціни на сметану. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сметану. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ковбаса, хліб та шматочок сиру – немає півзарплати: супермаркети приголомшили новими цінами.

Також наш портал інформував, нове подорожчання: у супермаркетах рекордно злетіли ціни на соняшникову олію та вершкове масло.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, цінові махінації: українців змушують переплачувати за продукти першої потреби.