Обслуговування в ПриватБанку викликає нарікання, особливо серед пенсіонерів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОдин із клієнтів зіткнувся з блокуванням картки без попередження, що залишило його без доступу до власних коштів, пише Мінфін.
Чоловік розповів, як система безпеки банку відреагувала на спробу шахраїв скористатися його віртуальною карткою. Хоча на цій картці не було жодної копійки, заблокували також і основну, де зберігалися гроші. Щоб зняти блокування, йому довелося їхати в інше місто — з населеного пункту, що постійно під обстрілами.
Після всіх труднощів, стояння в черзі, перевипуску картки й розблокування, він лише встиг повернутися додому, як обліковий запис знову заблокували.
"14 квітня я досі не маю доступу до своїх грошей, навіть оплатити комуналку не можу"
Причини блокування не завжди очевидні. ПриватБанк може це зробити не лише через підозрілу активність, а й через фінмоніторинг. До таких дій призводять - перекази або отримання коштів з-за кордону, операції з лотереями, підозрілі транзакції, використання криптовалюти на суми понад 30 000 грн, витрати, що перевищують надходження, або зв’язки з країнами-агресорами.
Також блокування можуть спричинити нетипові перекази, адреси масової реєстрації чи навіть просто незвичні дії з боку клієнта.
Раніше ми повідомляли, перевипуск картки – 350 грн: ПриватБанк приголомшив українців новими умовами.
Шахраї списали все – і свої, і кредитні гроші: як ПриватБанк залишає клієнтів у боргах - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, гроші зникли – ПриватБанк не бачить проблеми: клієнти на рівному місці втрачають тисячі гривень.