У Німеччині навіть неправильне викидання сміття може коштувати величезних штрафів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНаприклад, у місті Ессен утрамбовування відходів у контейнері може обійтися до 100 тисяч євро. Правила утилізації там чіткі, сміття має міститися всередині контейнера, а його ущільнення може призвести до проблем із вивезенням. Комунальники можуть просто відмовитися спорожняти переповнений бак, що спричиняє затримки та хаос у системі утилізації, повідомляє Валентина Дика.
Ще одна поширена помилка — залишати пакети поруч із контейнерами. За правилами, комунальні служби не зобов’язані їх забирати, тож вони можуть залишатися на місці і накопичуватися. Це створює антисанітарію та додає незручностей мешканцям.
Якщо сміттєвий бак повний, є кілька варіантів вирішення проблеми. Можна придбати спеціальні мішки з мітками комунальних служб — їх точно заберуть. Також можна самостійно відвезти відходи до пункту прийому вторсировини або замовити більший контейнер.
Однією з головних причин швидкого переповнення смітників називають збільшення онлайн-замовлень. Люди нерідко викидають коробки цілими, не складаючи їх, що займає багато місця. Тому рекомендується попередньо складати чи розрізати упаковку перед тим, як її викидати.
Дотримання правил сортування та викидання сміття в Німеччині — це не лише турбота про довкілля, а й спосіб уникнути величезних штрафів.
Раніше ми повідомляли, українцям в Німеччині, Ірландії та Австрії приготуватись: біженцям буде складніше жити, країни посилюють обмеження.
Дорожній знак, через який приходять великі штрафи: про що мають знати водії - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, зміни для українців у ЄС: соціальні виплати з новими умовами.