Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які уважно стежать за своїми квитанціями з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що фахівці з Пенсійного фонду надали відповідь на важливе питання – українцям роз'яснили деталі щодо права на отримання субсидії на оренду житла для внутрішньо переміщених осіб.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗокрема, жінка, яка має статус ВПО, може претендувати на допомогу, навіть якщо її чоловік, який не має цього статусу, проживає в іншому регіоні.
Про це стало відомо завдяки публікації у Telegram-каналі Пенсійного фонду України.
Як пояснили у відомстві, особа, яка не проживає разом із наймачем та не має з ним загального побуту, не включається до складу домогосподарства. Проте, є певна умова:
"Так, має. Особа, яка не проживає разом із наймачем і не пов'язана з ним спільним побутом, що підтверджено наявністю відповідних відомостей про задеклароване (зареєстроване) місце проживання наймача та/або членів домогосподарства наймача у відомчій інформаційній системі Державної міграційної служби, не включається до складу домогосподарства наймача", - зазначили представники ПФУ.
Це підтверджується відповідними даними про задеклароване або зареєстроване місце проживання у відомчій інформаційній системі Державної міграційної служби.
Якщо таких відомостей немає, адресу проживання або перебування можна підтвердити іншими документами.
Нагадаємо, тарифний удар у 2025 році: комунальні платіжки затягнуть у борги ще більше українців.
Раніше повідомлялося, жодних грошей не буде: хто з українців із 1 березня втратить державну допомогу.
Також, нові правила отримання соціальних послуг: що змінив закон.