У навчальних закладах буде встановлено нові ціни на харчування для дітей. Подорожчання очікується вже з 1 лютого 2025 року.

Відповідні зміни будуть локальними та відбудуться у місті Свалява, у Мукачівському районі Закарпатської області. Про це повідомляється на офіційному сайті міськради.

Шкільне харчування. Фото: скрін youtube
Шкільне харчування. Фото: скрін youtube

На позачерговому засіданні сесії міськради депутати внесли зміни до рішення "Про встановлення вартості харчування у навчальних закладах Свалявської міської ради на 2025 рік". Ціни у їдальнях піднімуть з 1 лютого.

Очікується, що вартість харчування для школярів подорожчає на 10 гривень – з 40 до 50 гривень на одну дитину. Водночас у дитсадках вартість харчування становитиме 65 гривень – ціна підніметься на 5 гривень.

Популярні новини зараз
Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти Штрафи отримають усі: кого податкова взяла під приціл у серпні ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Харчування в школах, скріншот: Youtube
Харчування в школах, скріншот: Youtube

Варто зазначити, що подорожчання у шкільних їдальнях торкнеться дітей, які навчаються у 5-11 класах та не належать до пільгових категорій. В той самий час батьки дітей, які ходять до 1-4 класів, можуть бути спокійні - харчування буде безкоштовним протягом 2025 року.

В уряді виділили субвенцію на харчування учнів початкових класів. Між бюджетами громад розподілили 2,83 мільярда гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, шкільна освіта в Україні "вбиває" дитячі таланти: чому українські школярі не здобувають знань.

Також наш портал інформував, українські школи хочуть наздогнати польські: які реформи будуть запроваджені у найближчі п'ять років.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, у абітурієнтів з'явиться новий привілей для вступу: які досягнення враховуватимуть, крім знань.