Кабінет Міністрів України оголосив про амбітні плани значно підвищити якість середньої освіти протягом наступних п’яти років. Основна мета – вивести українських школярів на рівень їхніх однолітків у Польщі.

Це один із ключових пунктів Стратегії цифрового розвитку інноваційної діяльності України WINWIN, яка має бути реалізована до 2030 року.

Сьогодні українські школярі у віці 15 років демонструють результати на рівні 428–450 балів у міжнародному дослідженні PISA. До 2030 року Кабмін ставить завдання досягти рівня 470–510 балів. Такий прорив повинен закласти основу для інноваційної екосистеми країни та сприяти розвитку людського капіталу.

Школа, скріншот: Youtube
Школа, скріншот: Youtube

Головним інструментом досягнення цих цілей стане реалізація концепції Нової української школи, яка вже успішно стартувала в багатьох регіонах. Крім цього, планується підвищити цифрові, підприємницькі та наукові компетенції учнів, мотивувати їх до самостійних досліджень та інтегрувати до навчального процесу фахівців із практичним досвідом.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам, які виживають на кілька тисяч, дали надію: виплати можуть зрости майже вдвічі Пасажири кричали від жаху, а стюардесу викинуло з літака: авіакатастрофа, від якої холоне кров "Нафтогаз" застеріг споживачів, які платять через "Приват24": багато хто навіть не підозрював Готуйте ще більше грошей: Vodafone автоматично переведе абонентів на новий тариф
Показати ще

Уряд також розуміє важливість очного навчання, що сприятиме не лише академічному, але й соціальному розвитку учнів. Великий акцент робиться і на підвищенні престижу професії педагога. Для цього заплановані заходи, які мають покращити умови роботи вчителів, збільшити їхню зарплатню та надати більше можливостей для професійного розвитку.

Нагадаємо, старшокласники самі обиратимуть, що вчити: у школах впроваджують вибір профільного навчання

Раніше ми розповідали, що мобілізують прямо з аудиторій: хто піде до ТЦК замість навчання

Також, українським школярам запровадять новий предмет