Офіцер 125-ї ОБр ТрО Андрій Дуткевич заявив, що "бусифікації" в Україні можна було б уникнути, якби громадяни своєчасно оновлювали свої військово-облікові дані та дотримувалися закону про мобілізацію.

На його думку, відсутність дисципліни у цій сфері створює ситуацію, коли порушників закону доводиться примусово викликати до ТЦК, пише Уніан.

Мобілізація — це складний процес, який держава намагається зробити справедливим. Дуткевич пояснив, що нова система рекрутингу дозволяє враховувати знання та навички кожного військовозобов’язаного. Це дає можливість визначити посаду, яка найкраще підходить для конкретної людини. Водночас варто розуміти, що війна диктує свої умови, тому не завжди можна врахувати всі побажання.

війська російських окупантів
війська російських окупантів

Однак варто пам’ятати, що ТЦК лише виконують свою роботу. Якби росія не розпочала війну, працівникам не довелося б роздавати повістки. Україна змушена захищатися від агресії, оскільки росіяни прийшли вбивати наших людей, руйнувати домівки й намагатися стерти нашу культуру. На окупованих територіях українців мобілізують силоміць, а за відмову — розстрілюють. Тож, обираючи сьогодні боротьбу, ми захищаємо себе і своє майбутнє.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 25 грудня: що подарують вам зірки на Різдво Це потрібно на кожній кухні: у "Нафтогазі" назвали обов’язкову умову для власників газових плит Боржникам відключать важливу ​​комунальну послугу: кому приготуватися Пенсіонери у 2025 році отримуватимуть більше: на кого чекає "підвищення" виплат 10-12%
Показати ще

ЗСУ / фото: Pinterest
ЗСУ / фото: Pinterest

Водночас російські пропагандисти активно поширюють антимобілізаційні наративи, такі як "мобілізація є несправедливою" чи "влада хоче воювати до останнього українця". Такі твердження покликані дестабілізувати ситуацію в Україні. У ЦПД наголошують, що мобілізація — це єдиний шлях врятувати країну. Військові зазначають, що поки посилення мобілізації не дало масштабних змін на фронті, але цей процес триває.

Раніше ми повідомляли, українці можуть служити неподалік від дому: як скористатися привілеєм?

У ТЦК запропонували альтернативу тим, хто не хоче потрапити на "нуль" - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, після походу до ТЦК не звільняють: як зберегти робоче місце та зарплату?