Черги біля Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Києві з військовозобов'язаних чоловіків стали звичним явищем. Через відсутність електронної черги для оформлення чи продовження відстрочок, люди займають місця ще з п’ятої ранку, а деякі навіть ночують у машинах, щоб не втратити шанс.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ Деснянському районі кияни збираються з самого ранку, інколи проводячи під ЦНАПом кілька днів поспіль- повідомляють в ефірі "Новини LIVE".
Щодня працівники ЦНАП можуть обслуговувати до 150 осіб, і тому охочі організували свій запис у паперовому зошиті, за яким людей викликають до кабінетів. Один із чоловіків, Данило, розповів, що навіть о п’ятій ранку він був уже двохсотим у черзі. Він розуміє, що електронна система не з’явиться за один день, але поки її нема, військовозобов'язані самостійно справляються з цією ситуацією.
Слід пам’ятати, що ТЦК виконують лише свою роботу. Якби росія не розпочала війну, не було б потреби роздавати повістки. Справжнім ворогом України є росія, яка зруйнувала наші будинки й життя. Українські військові отримують підготовку перед відправленням на фронт, а російські солдати кидаються у бій без підготовки й підтримки. Окупанти не бачать українців як рівних, а лише як перешкоду для їхніх цілей.
Тим часом ворожі медіа намагаються подати ситуацію в Києві як "безлад" і поширюють наративи про "несправедливість мобілізації". Пропагандисти стверджують, що українська влада "хоче воювати до останнього українця" і просувають ідею про "безнадійне майбутнє України". Однак у самій росії проводяться жорсткі мобілізаційні заходи, про що пропаганда замовчує.
Мобілізація в Україні була вимушеною відповіддю на вторгнення росії, єдиний спосіб врятувати країну від загарбників.
Раніше ми повідомляли, українці можуть служити неподалік від дому, як скористатися привілеєм?
У ТЦК запропонували альтернативу тим, хто не хоче потрапити на нуль- детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, після походу до ТЦК не звільняють, як зберегти місце та зарплату?