Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з великою відповідальністю стежать за своїми квитанціями з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що в Україні споживачам почали надходити платіжки за газ із боргами. У компанії "Нафтогаз" вирішили прояснити ситуацію.

За інформацією прес-служби "Нафтогазу", у разі будь-яких непорозумінь чи питань щодо нарахувань клієнтам слід звернутися до служби підтримки.

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Компанія "Нафтогаз" попереджає клієнтів про причини виникнення боргів у платіжках та дає рекомендації щодо їх уникнення.

Причини, які можуть призвести до появи додаткових сум за рахунками:

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Помилки у показаннях лічильника або некоректно вказаний номер особового рахунку, що призводить до неправильного нарахування.

Затримка передачі даних: якщо показання не представлені вчасно, оператор газорозподільної мережі (ГРМ) може нарахувати розрахунковий, а не фактичний обсяг споживання.

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Прострочені платежі: несвоєчасна оплата попередніх рахунків може призвести до нарахування додаткових сум.

"Важливо регулярно контролювати показання лічильника та перевіряти рахунки для своєчасного виявлення розбіжностей та запобігання боргам", - заявили представники компанії.

У разі виникнення питань боргу клієнти можуть звертатися за роз'ясненнями на електронну адресу client@gas.ua або скористатися чат-ботами для зручного обслуговування: Telegram: @GASUA та Viber: GASUA. Ці кроки допоможуть уникнути непорозумінь та точності у розрахунках за спожитий газ.

Нагадаємо, українці масово отримують "нульові" платіжки від "Нафтогазу".

Раніше повідомлялося, українці платять чужі борги по комуналці, поки сніговою грудкою ростуть свої: як перевірити.

Також, пенсії, тарифи, військовий стан та соцвиплати: що нового чекає на Україну в листопаді.