Після відносно теплої та сухої погоди, яка протримається до кінця цього тижня, синоптики прогнозують кардинальні зміни. Уже з початку наступного тижня в Україну прийде хвиля сильних снігопадів, що стане справжнім випробуванням для багатьох регіонів країни.

За даними метеорологічного порталу Ventusky, атмосферний фронт із південного заходу принесе перші снігові опади вже зранку 15 листопада, починаючи з Буковини та Прикарпаття. До вечора того ж дня снігопади поширяться на західні, північні та центральні області України.

Згідно з прогнозом, у п'ятницю, 15 листопада, температура повітря триматиметься на рівні 0…+2 градусів, а в Карпатах очікується зниження до -4 градусів.

Cнігопад, зима - фото Знай.ua
Cнігопад, зима - фото Знай.ua

Наступного дня, 16 листопада, сніговий фронт продовжить свій шлях на схід, південь та частково центральні регіони. Температура вдень знизиться до +2 градусів, а вночі 17 листопада опуститься до -1…-5 градусів. У Карпатах можливі морози до -7 градусів.

Популярні новини зараз
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання "Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Експерт назвав 5 міст України, які взимку залишаться без світла
Показати ще

За прогнозами синоптиків, уже 17 листопада основний сніговий фронт покине більшу частину країни, залишаючись лише в Донецькій області. Вдень температура коливатиметься від -1 до +4 градусів, проте вже ввечері цього ж дня на захід України повернеться тепло — прогнозується до +8 градусів.

Таким чином, українцям слід готуватися до різкої зміни погодних умов, і це стосується не лише водіїв, а й усіх, хто планує поїздки чи пересування на вулицях у найближчі дні.

Нагадаємо, аномальне потепління або завалить снігопадами: українцям розповіли, яка погода чекає на нас вже скоро

Раніше ми розповідали про погоду у листопаді: українцям варто ретельно готуватися до зими

Також, осінь в Україні змінює свій курс: мокрий сніг та похолодання на підході