Щоденне раціональне використання електроенергії вдома допомагає не лише знизити рахунки за світло, а й підтримує стабільність енергосистеми.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБлизько 30-35% усієї енергії в країні споживається саме побутовими приладами. За даними експертів, продумане використання техніки дозволяє зменшити електроспоживання домогосподарства на цілих 30%, що стає помітною економією у щомісячних витратах.
Пропонуємо розібратися, які побутові прилади витрачають найбільше електроенергії. Потужність приладу, наприклад, 1000 Вт означає, що за годину безперервної роботи він споживає 1 кВт електроенергії. Маючи інформацію про потужність кожного пристрою вдома, можна простіше оцінити, скільки енергії він "з'їдає" і наскільки раціонально його використовувати.
Купуючи побутову техніку, важливо звернути увагу на клас енергоефективності. Сучасні моделі часто мають спеціальні режими, що дозволяють заощаджувати електроенергію та подовжують термін служби пристрою, що зменшує навантаження на мережу.
Навіть прості дії, як-от вимкнення пристроїв, коли вони не потрібні, або вибір режиму низького енергоспоживання, можуть значно знизити навантаження на електросистему України.
Раніше ми повідомляли, електроопалення за пільговими тарифами, про що варто знати споживачам?
Як зекономити на електроенергії та зменшити рахунки за комуналку, прості лайфхаки для кожного- більш детально на Знай.ua.
Нагадаємо, скільки можна заощадити на нічному тарифі?