В Україні до 15 листопада мають провести так званий "аудит критичних" підприємств, які мають такий статус після рішення місцевої влади по областях. У комісію включать представників Міноборони. Якщо підприємство виявиться «не критичним для держави», то бронювання переглянуть.

Про це стало відомо завдяки заяві заступника міністра оборони України Івана Гаврилюка, який ініціював аудит на засіданні Кабміну.

Візит до ТЦК, скріншот: YouTube
Візит до ТЦК, скріншот: YouTube

Він заперечує зупинення бронювання, про яке повідомляли ЗМІ. Також, за його словами, в Україні зараз понад мільйон заброньованих чоловіків.

"Рішення прийняли, тому що різко пішло збільшення кількості заброньованих людей. Протягом двох років було 540 тисяч людей, а тут за пару місяців зростання вдвічі", - сказав він.

Популярні новини зараз
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Візит до ТЦК, скріншот: YouTube
Візит до ТЦК, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що у медіа з'явився текст рішення уряду, яке в Україні до 15 листопада призупинило дію деяких положень щодо визначення критично важливих підприємств.

У документі зазначається, що до 15 листопада планується проведення аудиту рішень щодо визначення критично важливих підприємств та організацій. Результати перевірок має проаналізувати Мінекономіки та до 20 листопада поінформувати уряд.

Візит до ТЦК, фото: Facebook
Візит до ТЦК, фото: Facebook

Також журналісти повідомили, що рішення ухвалили через те, що президент України Володимир Зеленський обурився бронюванням від мобілізації 1,5 мільйона людей.

Нагадаємо, часу дали зовсім мало: ТЦК скоротив терміни явки за повісткою.

Раніше повідомлялося, що "Врятують країну": Залужний пояснив, з якого віку потрібно мобілізувати.

Також, військовим із СЗЧ дозволять повернутися простіше: які зміни вводять.