У "Нафтогазі" розповіли споживачам, як розв'язати поширену проблему, яка може стати причиною неправильних нарахувань у платіжках. Інформація з'явилась у коментарях на facebook-сторінці компанії.

В "Нафтогаз" звернувся споживач, який припустився помилки при передачі показників лічильника. Він поцікавився, як діяти в такій ситуації, щоб не отримати платіжку з хибними нарахуваннями.

Показники лічильника газу, скріншот: YouTube
Показники лічильника газу, скріншот: YouTube

Фахівці компанії відповіли, що для виправлення хибних показників лічильника необхідно звернутися до оператора ГРС. Він здійснить необхідні коригування. При цьому, якщо оператор ГРС перейшов до групи Нафтогаз, тобто цілих три способи вирішити проблему з показниками.

Онлайн-послуги "Нафтогазу". Фото: скрін youtube
Онлайн-послуги "Нафтогазу". Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок Ви їсте, а гроші з рахунку вже "тікають": клієнтам "Київстар" примусово підключають послуги Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

Спосіб №1

Передати правильні показники газового лічильника, звернувшись до контакт-центру "Нафтогазу" за номерами: 066-300-2-888, 098-300-2-888, 093-300-2-888. У голосовому меню потрібно вибрати цифру "8" та повідомити, що бажаєте скоригувати дані. Потрібно назвати номер особового рахунку, ПІБ та адресу.

Спосіб №2

Скористайтеся чат-ботом NaftogazGasSupply у Facebook Messenger. У зверненні вказати особовий рахунок, ПІБ, адресу, а також описати ситуацію та надати правильний показник лічильника.

Спосіб №3

Написати листа з проханням скоригувати показники на електронну пошту компанії: client@gas.ua.

Інструкція від "Натфогазу". Фото: скрін facebook.com/NaftogazGasSupply
Інструкція від "Натфогазу". Фото: скрін facebook.com/NaftogazGasSupply

Раніше портал Знай повідомляв, українцям надсилають завищені платіжки за газ: в "Нафтогазі" пояснили, що відбувається.

Також наш портал інформував, "Нафтогаз" запропонував знижку при оплаті рахунків: не всім українцям сподобалася така "щедрість".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, як за копійки забезпечити собі теплу зиму: "Нафтогаз" дав пораду українцям.