Сир - один із найпопулярніших молочних продуктів. Втім, для українців він стає менш доступним. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані на порталі "Мінфін".

В українських супермаркетах спостерігається досить активне подорожчання деяких молочних продуктів, серед яких тверді та плавлені сири. Тільки за місяць ціни на товар зробили відчутний крок у бік збільшення, а в річному розрізі цінник став недоступним.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Твердий сир

Сир твердий "Звени Гора" голландська 45% у середньому обійдеться в 465,60 гривні за кілограм. У жовтні цей продукт був відчутно доступнішим - 404,53 гривні за кілограм. Цінники на продукт коливаються від 449,90 до 479,00 гривні за кіло, залежно від торговельної мережі.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Сир твердий "Комо російський" 50% піднявся у вартості з 365,76 до 380,52 гривні за кілограм.

Твердий сир. Фото: скрін Мінфін
Твердий сир. Фото: скрін Мінфін

Плавлений сир

Сир плавлений "Весела Корівка" вершковий 38% у середньому продається по 18,69 гривні за 70 грамів. У жовтні продукт пропонувався дешевше – по 18,10 гривні. У супермаркетах цінники на сир варіюються в межах 17,60-19,66 гривні.

Плавлений сир. Фото: скрін Мінфін
Плавлений сир. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, овочеве меню скасовується: супермаркети підняли ціни на огірки, перець та помідори.

Також наш портал інформував, хліб, вершкове масло та яйця: українці будуть віддавати більше грошей за звичні продукти.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, до 100 гривень за кілограм: українців попередили про подорожчання цитрусових до Нового року.