7 грудня відзначали День української хустки. Свято з'явилося не так давно, але вже встигло завоювати серця діаспори по всьому світу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТак, українки з різних куточків світу приєдналися до флешмобу “Зроби фото з хустками”. На своїх сторінках у соціальних мережах жінки публікують фото в хустинах та додають хештеги #Берегине_моя_українська_хустко #УкраїнськаХустка.
Не лишилися осторонь і мешканки Ужгорода. Свої світлини жінки викладають під хештегом #Деньукраїнськоїхустки.
"Хустку не часто можна побачити на сучасній жінці. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм, Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій", – коментує Світлана Стегней, директор Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора.
"З днем української хустини! Хоч не всі згодні, але на мою думку хустина – це суперстильно і красиво!" – написала у ФБ Ірина Янцо(Анця).
"Українська хустка – це не просто окраса жінки, це – ідентифікація нації, це – оберіг, це – ніби вінок для заміжньої жінки, це – символ духовності і жіночності…А для мене – це ще одна моя “любов”, – підписала свою світлину Яна Садварій.
Тим часом поетеса з Тернопільщини показала унікальну колекцію головних хусток її матері. Про це Ганна Михайлівна Костів-Гуска розповів на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Жінка родом з села Бабинці і в даний момент проживає в Борщеві. Нині Галина відома поетеса, громадський діяч та член Національного об'єднання письменників України, однак вона досі зберігає речі матері — українські головні хустки.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що стоматолог з Харкова надихає українських бійців на щасливі посмішки
Як повідомляв портал "Знай.uа", тернополянин із золотими руками "воскресив" машини Гітлера і Сталіна
Також, "Знай.uа" писав, що буковинка без руки взяла голку і показала залізну волю