На Закарпатті СБУ викрила голови однієї з об'єднаних територіальних громад на вимогу хабара за ремонт доріг.

У Закарпатській області співробітники Служби безпеки України затримали голову однієї з об'єднаних територіальних громад, який вимагав "відкат" у переможця тендеру на проведення ремонту місцевих доріг.

Про це повідомляє управління СБУ Закарпатської області.

Як йдеться в повідомленні, розмір "відкату" склав 10% від суми вже укладеного з підрядником договору. Попередньо сума хабара становить 80 тисяч гривень.

"У разі відмови чиновник погрожував підприємцю не підписувати акти виконаних робіт. Для передачі "відкату" чиновник залучив свого знайомого в якості посередника. Правоохоронці затримали обох зловмисників під час отримання всієї суми неправомірної вигоди", - повідомили в прес-службі.

Популярні новини зараз
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання Нові платіжки з березня: для кого і яка комунальна послуга подорожчає Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих Плюс 650 грн до пенсії: українцям приготували нову доплату - хто отримає
Показати ще

Місцеве видання mukachevo.net уточнює, фігурантом справи є голова Воловецької ОТГ Михайло Попелич.

25 жовтня Михайло Попелич балотувався і переміг на місцевих виборах голови Воловецької ОТГ від партії "Слуга народу".

Наразі вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру та обрання судом запобіжних заходів.

Раніше портал Знай.ua писав про те, що скандального харківського суддю викинули з роботи: покривав дружків Кернеса.

Також портал Знай.ua писав, що Микола Томенко "дістав скелети з шафи" суддів КСУ: "Дуже ласі на хабарі"

Також портал Знай.ua писав, що відомий блогер Сергій Корнак про КСУ: "Вони ще й беруть хабарі"