В Ужгороді, на одній із центральних вулиць, перехожі помітили чоловіка, який прогулювався вулицями без одягу. Абсолютно оголеного мешканця міста сфотографували свідки його «променаду», які оприлюднили знімки у телеграм-каналі «Безпечне місто Ужгород».

«Після опівночі містом розгулював оголений чоловік. Його бачили на площі Петефі», - зазначають автори повідомлення. При цьому не було помітно, щоб чоловік особливо соромився через свою оголеність.

Чому чоловік прогулювався містом у такому вигляді, наразі не відомо. Також немає даних щодо того, чи зацікавилися безсоромним ужгородцем правоохоронці.

"Як хочу, так і гуляю…", "Спека усіх зводить з розуму… А в когось його ніколи й не було", «Програвся в карти, йде додому», - припускають у коментарях до повідомлення мешканці Ужгорода.

Популярні новини зараз

Прикутий до ліжка Моїсеєв став повним жебраком - друзі забули, концертів немає: що чекає на "голубую луну"

Кернеса екстрено відправили в німецьку клініку до отруєного Навального - чекає складна операція

Колишня дружина Віктора Павлика зірвалася на 40-ий день після смерті сина: "Я в порожнечі"

74-річний чоловік все життя живе в "залізній легені" - закінчив університет і одружився, не виходячи з " коробки"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що в центрі Львова на площі чоловік на очах у дітей і перехожих помив свій статевий орган у фонтані. Чоловіка не збентежило, що поруч ходять перехожі.

Додамо, що дивні персонажі на міських вулицях перестали бути рідкістю. Зокрема 6 серпня по урядовому кварталу столиці розгулював абсолютно оголений чоловік. Перехожі намагалися робити вигляд, що нічого надзвичайного не відбувається.
Наступного дня його бачили вже на іншій вулиці, проте у тому ж "костюмі".

Також портал "Знай.ua" писав, що У Тернополі сторож садочка проткнув ножем виховательку і вийшов сухим з води: "хворий"

Також портал " Знай.ua " писав, що У Чернівцях психічно хворих залишили голодними на голих ліжках-рятують усім світом.