Українців закликають бути уважними під час оплати за спожитий газ. Фахівці компанії "Нафтогаз" попередили про можливі проблеми з платежами.

Побутовим споживачам повідомили, що платіжки за червень уже сформовані. Поки паперові рахунки ще на шляху до споживачів, українцям пропонують скористатися зручними онлайн-сервісами.

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

Швидко заплатити можна через:

  • особистий кабінет на сайті my.gas.ua;
  • офіційні чат-боти GASUA у Viber та Telegram;
  • сайт gas.ua без реєстрації.

Онлайн-послуги "Нафтогазу". Фото: скрін youtube
Онлайн-послуги "Нафтогазу". Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
В Україні змінять формат індексації пенсії: до чого готуватись Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Показати ще

Водночас "Нафтогаз" закликає всіх, хто використовує інші сервіси для оплати, бути особливо уважними. Невелика помилка може призвести до того, що кошти не будуть зараховані або взагалі не підуть на неправильний рахунок.

Щоб уникнути проблем, потрібно:

  • правильно вказувати особовий рахунок;
  • переконатись, що одержувачем платежу зазначено ГК "Нафтогаз України".

"Це — гарантія того, що платіж зарахується правильно", - зазначили у компанії.

Оплата комуналки через "Приват24". Фото: скрін youtube
Оплата комуналки через "Приват24". Фото: скрін youtube

Навіть незначна помилка, наприклад цифра не в тому полі або неправильно обраний постачальник, може призвести до затримки із зарахуванням коштів або накопичення боргу, якого насправді не існує.

Раніше портал Знай повідомляв, платіжки можна ігнорувати на законних підставах: кому дозволено не платити за доставку газу.

Також наш портал інформував, перевірка лічильників газу: чи мають право газовики вимагати гроші зі споживача.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українцям загрожує плутанина з платіжками: кому треба актуалізувати дані у "Нафтогазі".