Українці й надалі платитимуть за світло за старим тарифом - 4,32 гривні за кіловат-годину.

Але якщо ви маєте двозонний лічильник, нічна електрика обійдеться вам удвічі дешевше, пише Денис Шмигаль.

Кабінет Міністрів вирішив продовжити дію ПСО ще на 5 місяців, до жовтня 2025 року. Це означає, що вартість електроенергії для побутових споживачів не зміниться - 4,32 гривні за кіловат-годину. Для власників двозонних лічильників діє знижка - у денний час (з 7:00 до 23:00) тариф залишається 4,32 гривні, а вночі (з 23:00 до 7:00) зменшується до 2,16 гривні. Це дає можливість суттєво зекономити.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Найбільше електроенергії "з’їдає" холодильник. Чимало ресурсів іде також на телевізор і пральну машину. Але прості звички можуть допомогти зменшити витрати.

Популярні новини зараз
Не просто літо, а зірковий старт: що готує червень знакам Зодіаку і чому цей місяць може все змінити Мобілізація після 50 років: умови стають жорсткішими – призиватимуть за новими правилами ТЦК будуть безсилі: хто не отримає повістку – перелік У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти
Показати ще

Почніть із банального - не залишайте світло ввімкненим там, де нікого нема. Вимикайте техніку, яку не використовуєте. Багато сучасних приладів мають режим "Еко" - користуйтеся ним, він допомагає заощадити без шкоди для якості.

Ще один крок - замінити лампи розжарювання на LED. Вони не лише споживають менше електрики, а й служать довше. До того ж, звичайні лампочки можуть перегріватися і становити небезпеку.

Електроенергія Фото: скрін youtube
Електроенергія Фото: скрін youtube

Здавалося б, дрібниці. Але саме вони формують ваші щомісячні платіжки. І навіть без зміни тарифу заощадити - цілком реально.

Раніше ми повідомляли, комуналка за півціни: як платити за світло і газ вдвічі менше?

Українцям назвали тариф на електроенергію: чи збільшаться цифри в комунальних платіжках - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, українці можуть перепрограмувати лічильники та менше платити за світло: як це працює?