Військовозобов'язані українці мають право дистанційно подати документи на відстрочку, без особистого візиту до ТЦК. Однак у цій процедурі є свої нюанси, про які варто знати. Про це розповів юрист Владислав Дерій на порталі "Юристи.UA"
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУкраїнці мобілізаційного віку, які мають право на відстрочку, можуть оформити її не у територіальному центрі комплектування, а дистанційно, надіславши необхідні документи поштою.
За правовою допомогою звернувся українець, який поцікавився, чи обов'язково завіряти документи у нотаріуса перед відправкою їх до ТЦК.
Владислав Дерій відповів, що при надсиланні документів на відстрочку поштою бажано попередньо завірити їх нотаріально. Однак такий крок не є обов'язковим.
"Ви можете надіслати звичайні копії документів, що підтверджують право на відстрочку, але на кожній копії пишіть "Відповідає оригіналу", дата, підпис, Ваші ініціали", - пояснив юрист.
При цьому фахівець наголосив, що військовозобов'язаному потрібно обов'язково зберегти квитанцію про відправлення та опис вкладеного.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ТЦК оштрафував не за пропискою - не поспішайте платити: юристи підказали законні лазівки уникнути покарання.
Також наш портал інформував, нова хитрість від ТЦК: списаних українців таємно ставлять на облік в інших регіонах – згоди не запитують.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що можуть забрати до армії, навіть якщо броню чи ти хворієш: як у ТЦК порушують права українців.