Порушників військового обліку подають до адміністративного розшуку для подальшої доставки до ТЦК і СП співробітниками Національної поліції.

При цьому, щоб знятись з розшуку у військовозобов'язаного є лише три варіанти дій. Про це розповів юрист Владислав Дерій на порталі "Юристи.UA".

ТЦК. Фото: скрін youtube
ТЦК. Фото: скрін youtube

Коли територіальний центр комплектування виявляє порушника військового обліку або мобілізаційного законодавства, то подає його дані до Національної поліції для розшуку, затримання та примусової доставки.

При цьому, якщо опинитися в розшуку досить просто, то знятись з нього вже буде проблематично.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 25 травня: хто зіткнеться з обманом, а хто – отримає шанс на прорив ПриватБанк попередив про нові обмеження: що зміниться з 1 червня ТЦК записують в ухилянти і подають у розшук чоловіків з відстрочкою: несподівана причина До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати
Показати ще

"Для зняття з розшуку керівник ТЦК повинен подати клопотання до Національної поліції. Тому, поки не відбудеться розгляд справи та закриття адміністративного провадження розшук висітиме в "Резерв+" ще довго" ще довго", - зазначив юрист.

ТЦК. Фото: скрін youtube
ТЦК. Фото: скрін youtube

Варіанти розв'язання проблеми

Владислав Дерій заявив, що у військовозобов'язаного, який потрапив у розшук, не так багато варіантів дій. Точніше, їх лише три:

  • добитися закриття справи про адміністративне правопорушення;
  • добровільно визнати порушення - сплатити штраф та закрити інші питання з ТЦК;
  • оскаржити розшук у судовому порядку.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, від ТЦК більше не втекти: з'явилася нова система оповіщень – приходитимуть миттєво.

Також наш портал інформував, нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників – під загрозою три категорії.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, підстав може бути кілька: юристи розповіли, коли можна не брати повістку.