Коливання цін на базові продукти стриманіше, ніж на решту їжі, проте про стабільність говорити складно.

У другій половині травня супермаркети поміняли цінники на гречці, макаронах, борошні та цукрі. Про це свідчать дані порталу "Мінфін".

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Ціни на гречку

Середня вартість гречаної крупи в українських супермаркетах становить 34,10 гривні за кілограм, що на 10 копійок дешевше, ніж на місяць раніше. Водночас у деяких торгових мережах ціни на крупи сягають 43,20 гривні за кіло.

Ціни на гречку. Фото: скрін Мінфін
Ціни на гречку. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною Літо почнеться зі зростання тарифів: які платіжки збільшаться Українців дурять на кожній платіжці: експерт розкрив справжню ціну кіловата електроенергії
Показати ще

Ціни на макаронні вироби

Макарони пір'я досить відчутно збільшилися у вартості. Середня ціна зросла з 34,50 до 35,23 гривні за кілограм. Продукт поступово дорожчає кілька місяців поспіль.

Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін
Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін

Ціни на борошно та цукор

Пшеничне борошно "Хуторок" коштуватиме 31,39 гривні за кіло, ціна залишилася незмінною. В той самий час 2 кілограми цього борошна коштують 54,54 гривні, що на 10 копійок дешевше, ніж місяцем раніше.

Ціни на борошно. Фото: скрін Мінфін
Ціни на борошно. Фото: скрін Мінфін

Середня вартість цукру у супермаркетах збільшилася, але незначно. Цінник піднявся з 33,40 до 33,55 гривні за кілограм.

Ціни на цукор. Фото: скрін Мінфін
Ціни на цукор Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, картопля стрімко дешевшає: що сталося з торішнім урожаєм і чому це тривожний сигнал для покупців.

Також наш портал інформував, знову удар по гаманцях? В Україні прогнозують зміну цін на курячі яйця.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, цінові махінації: українців змушують переплачувати за продукти першої потреби.