Українці, які постраждали внаслідок війни, мають шанс отримати фінансову підтримку від благодійного фонду «Право на захист» та Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Це допомога для тих, хто пережив обстріли, втратив житло, або був змушений евакуюватися з небезпечних регіонів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро нову хвилю виплат повідомили представники УВКБ ООН у Telegram. Програма розрахована на підтримку домогосподарств, які потрапили в особливо складні життєві обставини протягом останніх 30 днів до моменту подання заявки.
Фінансову допомогу можуть отримати громадяни, які:
-
були поранені внаслідок обстрілів;
Популярні новини заразТЦК не зможе надурити: кого не стосується примусова мобілізація Пенсіонерам виплатять нові доплати: хто і на яку суму може розраховувати Працювали все життя, а стаж не зарахують: які роки викинуть з пенсії Без води залишаться мільйони? Світлана Гринчук розповіла про масштабний проєкт для Дніпропетровщини, щоб не допустити екологічного колапсуПоказати ще -
мають житло, яке постраждало від атак або повністю зруйноване;
-
втратили дохід через війну;
-
евакуювалися з небезпечних територій;
-
втратили члена сім’ї;
-
мають родича, який потребує лікування після поранення.
Зруйноване житло, фото: youtube
Сума допомоги складає 10 800 гривень на одну особу — це по 3600 гривень щомісяця протягом трьох місяців. Розмір базується на мінімальному споживчому кошику і розрахований таким чином, щоб забезпечити базові потреби в найважчі моменти.
Подати заявку на допомогу можна через партнерів УВКБ ООН, зокрема фонд «Право на захист». Для цього громадянам потрібно звернутися в один із центрів фонду або через волонтерів, які працюють у громадах. Представники організацій перевіряють ситуацію заявника, документально фіксують збитки або інші підстави для виплат і вже після цього призначають допомогу.
Нагадаємо, деяких українців достроково відправлять на пенсію: кому не доведеться чекати до 60 років
Раніше ми розповідали про нові ліміти НБУ з 1 червня: що зміниться у карткових переказах
Також, соцпідтримка стареньких після 65 років: на які виплати можна розраховувати