Рахунки за електроенергію можна зменшити й для цього не обов'язково купувати двозонний лічильник або вдаватися до незаконних маніпуляцій. Про це йдеться у матеріалі видання Express.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДля початку економії на електроенергії достатньо зрозуміти принцип роботи електроприладів, які є у кожному будинку.
Мікрохвильові печі, електрочайники, телевізори, ігрові приставки та інші прилади продовжують витрачати електроенергію та непомітно збільшувати рахунки навіть коли не використовуються, а перебувають у режимі очікування.
Світловий індикатор на телевізорі або цифровий годинник на мікрохвильовій печі можуть здаватися невинними, але вони цілодобово розкручують лічильник і за рік може набігти відчутна сума.
Наприклад, телевізор, включений у розетку, може додати до річної платіжки за світло кілька сотень гривень. Аналогічна ситуація з ігровими консолями. Звичка вимикати з розетки хоча б цю техніку вже покладе початок економії.
Вплинути на платіжку за світло можуть також залишені в розетці зарядки для телефонів, ноутбуків, планшетів та інших гаджетів.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як заощадити на електроенергії за допомогою холодильника: прості поради, про які забувають майже всі.
Також наш портал інформував, банальна помилка вдарить по гаманцю: що потрібно знати власникам двотарифних електролічильників.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, сонячні панелі, списання грошей та документи у зваженому стані: як нова комунальна реформа стала пасткою для українців.