В Україні армія починає тісну співпрацю з навчальними закладами та центрами зайнятості. Військові не приховують – головна мета таких контактів – роз’яснення умов служби та залучення нових контрактників.

Про це розповів заступник начальника 4 центру рекрутингу Сил територіальної оборони ЗСУ Ігор Швайка в ефірі Новини.Live. За його словами, ЗСУ розширюють партнерство з університетами, підприємствами та органами влади, щоб доносити інформацію про військову службу до якомога ширшого кола населення. Ідеться не лише про юнаків призовного віку, а й про жінок.

Військовослужбовці ТЦК. Фото: скрін youtube
Військовослужбовці ТЦК. Фото: скрін youtube

Особливу увагу військові приділяють школам, де незабаром можуть початися так звані «ознайомчі бесіди». Це вже викликає запитання у деяких батьків: про що саме йтиме мова.

Уроки у школі / фото: Львівський обласний ТЦК та СП
Уроки у школі / фото: Львівський обласний ТЦК та СП

Популярні новини зараз
"Ці регіони залишаться в окупації на роки": мольфар засмутив пророцтвом ПФУ незаконно здирає гроші з пенсіонерів: юристи розкрили грубі порушення Правила відстрочки перекроять наново: кого ТЦК вже "взяли на олівець" Непридатних до служби можуть несподівано "вилікувати": українцям масово переписують діагнози
Показати ще

Також в уряді вже працюють над розширенням переліку військових спеціальностей, доступних для молоді 18–24 років. Але навіть попри це, ті, хто вже підписав контракт, не мають можливості просуватися кар’єрно — зокрема, навчатись на сержантські посади. Для них можуть запропонувати окремий варіант вступу до лав ЗСУ.

Очевидно одне — військо дедалі активніше вбудовується в повсякденне життя українців. І якщо раніше мобілізація асоціювалася з повістками у ТЦК, то тепер контакт із армією можливий уже в школі, на біржі праці чи навіть в університеті.

Нагадаємо, порішати з повісткою – 50 тисяч: військовий назвав такси поліцейських під час мобілізації на блокпостах

Раніше ми розповідали, що інвалідність не врятує від претензій ТЦК: обмежено придатних намагаються мобілізувати

Також, "95% чекають на повістку": українцям розповіли, як вирішують проблему з мобілізацією