Для кожного — свій момент. Хтось іде у військо одразу, інший довго зважується. Але головне — рішення дозріває, і людина робить вибір. Про це розповів начальник медичного пункту 2 штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади Денис Махно в інтерв’ю «Армія TV».
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа його словами, половина бійців у його підрозділі — це дуже молоді хлопці, ще немає й 25-ти. Вони не йшли за високими зарплатами, їм не обіцяли комфорт. Вони просто знали — треба захищати.
«У своєму, хоч і молодому, але свідомому віці, вони вже розуміли, що таке державність і як дорого вона нам коштує. Вони не злякались і прийшли», — каже Махно.
Він також розповідає про тих, хто долучився пізніше. Їм теж хотілося, але не могли зважитись. «Момент наважування для кожного — різний. Хтось іде через любов до історії, хтось — через захоплення військовою справою, для когось це кар’єра», — додає військовий медик.
Але головне — не причина, а результат. Людина у війську — це вже крок. І навіть якщо мотиви різні, це не має значення, якщо ти на передовій.
«Як на мене, грошова мотивація — найменша з усіх. Я б точно не пішов тільки через гроші», — чесно каже Махно. Але додає: у ці часи вітається будь-яка мотивація — аби йшли.
Військові не мають часу думати про глобальну політику чи світові інтриги. «Аналізувати геополітику мають професіонали, а воювати — всі», — підсумував він.
Нагадаємо, ВЛК оцифрували, а до ТЦК все одно йди: українці розчаровані новими правилами медкомісій
Раніше ми розповідали, що США похвалили Україну за мобілізацію: нарешті людей стало достатньо
Також, у Зеленського відповіли щодо мобілізації жінок: "Потрібно змушувати..."