Тариф на електроенергію для населення поки що становить 4,32 гривні за кВт/год. Однак за певних обставин може відбутися подорожчання більш ніж удвічі.

Таким баченням поділився голова Спілки споживачів комунальних послуг України Олег Попенко у своєму telegram-каналі.

Електронергія, скріншот: YouTube
Електронергія, скріншот: YouTube

Нещодавно в інформаційному просторі почали з'являтись заяви про готовність США взяти під свій контроль українські атомні станції. На думку експерта, якщо це станеться, то наслідки для споживачів будуть плачевними.

Так, Олег Попенко зазначив, що перехід АЕС у власність США – це автоматична ліквідація всіх соціальних програм підтримки, пільгових цін та перехід на ринкове тарифоутворення. В результаті ціни на світло для населення можуть різко змінитись.

Популярні новини зараз
Ціна газу на наступний опалювальний сезон: "Нафтогаз" прийняв важливе рішення Любовний гороскоп на сьогодні, 26 квітня: ревнощі, несподівані зізнання і нові почуття – кого чекає романтика, а кого непорозуміння Підвищення пенсій на 50%: хто з українців отримуватиме більше грошей На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки
Показати ще

Енергетика. Фото: скрін youtube
Енергетика. Фото: скрін youtube

"Ніхто з американців не буде особливо піклуватися про те чи є у вас електроенергія вдома чи ні, заплатив є, не заплатили ні, хоча це й зараз так. Але по 9-10 грн платити за електроенергію зможуть лише обрані", - заявив Олег Попенко.

Експерт наголосив, що на сьогодні ринкова вартість електроенергії в Україні коливається від 9 до 11 гривень із передачею та розподілом.

Тарифи на світло. Фото: скрін telegram/Олег Попенко
Тарифи на світло. Фото: скрін telegram/Олег Попенко

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, 1 кВт за половину ціни: як платити менше за світло з 1 квітня.

Також наш портал інформував, помилки зі свідченнями призведуть до зайвих витрат: чому ви заплатите за електроенергію більше.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Yasno залишає споживачів на межі: перепади напруги залишають українців без холодильників.