Українців грабують, використовуючи тарифи, і якщо нічого не змінити, країна опиниться на межі катастрофи. Про це заявив колишній народний депутат та координатор Громадської Системи Віктор Жердицький в інтерв'ю i-ua.tv.

За словами Жердицького, зростання комунальних платежів – не випадковість, а продумана схема, в якій задіяні олігархи та політики.

Вони блокують роботу парламентських комісій, які мають стежити за тарифами, а на місцях ситуацію посилюють місцеві чиновники, які бажають урвати свою частку.

вуличні грабіжники
вуличні грабіжники

"Президент обіцяв, що під час війни тарифи не зростуть, але виявилося, що олігархи начхали на ці обіцянки", – каже він.

Популярні новини зараз
За це ви працювали все життя: пенсіонерам доплатять 100 гривень Українцям ускладнять вихід на пенсію: коли введуть нові умови По 4500 грн на кожного члена сім'ї: українцям підказали, як отримати допомогу у 2025 році Пенсіонерів заженуть у суворі рамки: три роки і не більше
Показати ще

Політик вважає, що тарифи зростатимуть, доки при владі залишаються люди, які діють не на користь народу, а на користь бізнесу.

"Суспільству слід зрозуміти, що ми на межі знищення нашого народу. З одного боку, нас безкарно грабує влада як на місцевому, так і на загальнонаціональному рівні. А з іншого – західні та східні транснаціональні корпорації думають, яким чином перевести на себе всі потоки пограбування населення та наших ресурсів. Світ цинічний і жорстокий – чому ж не грабувати людей, які дозволяють це робити", – заявив він.

тарифи
тарифи

Що робити?

Жердицький упевнений, що змінити ситуацію можна лише одним способом – сформувавши по-справжньому національну владу, яка працюватиме на користь народу, а не олігархів. Головний пріоритет такої влади має бути очевидним – посилення армії та оборони для звільнення окупованих територій, а не набивання кишень.

Якщо цього не станеться, грабіж продовжиться, а тарифи тільки зростатимуть.

А ми нагадуємо, зростання тарифів на газ та електроенергію може призвести до зубожіння населення.

Раніше стало відомо про те, що плата за утримання багатоквартирних будинків у Києві зросла вдвічі: поліпшень чекати не варто

Читайте також, водоканали на низькому старті? Що буде з тарифами на воду після опалювального сезону