Польща готується до масштабних депортацій іноземців, серед яких будуть і громадяни України. Міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Томаш Семоняк заявив, що в першу чергу з країни будуть вислані чоловіки, які підлягають призову до української армії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПроцес депортації іноземців став частиною заходів польських спецслужб у боротьбі з кримінальними угрупованнями. Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив, що уряд уже отримав детальну інформацію про діяльність злочинних угруповань, і тепер настав час для рішучих дій.
Семоняк нагадав про масштабні рейди 13-14 лютого, коли поліція та прикордонники затримали близько 1500 іноземців, із яких майже 180 українців вже депортовані. Міністр наголосив, що ситуація в країні не повинна повернутися до рівня 1990-х років, коли Польща стала осередком міжнародних злочинних груп.
Кого виселятимуть
- Громадяни України, які підлягають мобілізації – їх передаватимуть українським службам на кордоні.
- Особи, які перебувають у Польщі нелегально.
- Ті, хто порушував правила дорожнього руху або працював без офіційного дозволу.
Українські біженці. Фото: КореспондентПопулярні новини заразПенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат Страсна п'ятниця 2025: чому цей день такий важливий, що не можна робити і яких традицій дотримуються віруючі Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведенняПоказати ще
Очікується, що депортації будуть масовими – мова йде навіть про видворення спеціальними авіарейсами. За словами міністра, цей процес зачепить більше людей, ніж у 2024 році, коли з країни було вислано 8 тисяч іноземців.
Це перший випадок, коли Польща офіційно заявляє про наміри передавати українських військовозобов’язаних на батьківщину.
Нагадаємо, що Чехія закриє тимчасовий захист для українців після війни: "Ніхто не зможе сюди приїхати"
Раніше ми розповідали, що Ощадбанк попередив про термін дії карток: що варто знати
Також, Польща посилює правила виплат на дітей для українців – допомога лише працюючим