З початку повномасштабної війни ТЦК та СП (колишні військкомати) перебувають під пильною увагою суспільства. Проте мало хто розуміє, як саме влаштовано їхню роботу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКолишній співробітник ТЦК Леонард Григор'єв, який до цього понад два роки воював у 67-й бригаді, поділився своїми враженнями з META.
За словами Григор'єва, робота у ТЦК – це нескінченний "день бабака" у кабінеті. Графік – з 8 ранку до 11 вечора, без вихідних, лише перерви на їжу. Він зізнається, що навіть на передовій було більше часу для відпочинку.
"Навіть на сході, на "0" – і те є час на відпочинок і сон, тут же 24/7 за останні два місяці був один день вихідного, коли можна прийти додому і просто спати, нікуди не виходячи, фізично і морально це дуже важко", – говорить Леонард.
Які обов'язки?
Спочатку він працював в охороні, просто чергував та звикав до нової обстановки. Потім перевівся до відділу рекрутингу – займався підготовкою документів для тих, хто добровільно підписував контракт. Як виявилося, оформлення однієї людини могло зайняти цілий місяць.
"Армія змінилася з радянських часів, і зараз по-іншому. Усі будуть там, так чи інакше, у країні війна, і хлопці, на жаль, закінчуються, і сили треба відновлювати. Одне можу точно сказати, що навіть у армії можна себе знайти та стабільно стати командиром, офіцером, головне робити те, що допомагає війську та людям. На сьогоднішній день є реальний шанс зробити нашу країну найпотужнішою у світі!", – каже Леонард.
Нагадаємо, тепер потрібно з'явитися до ТЦК: українцям встановили нові правила.
Раніше ми писали, сценка зі побиттям військового у київській школі викликала тотальний скандал: "Десятиліттями цю ганьбу з себе не змиють"
Крім того, журналіст закликав ТЦК "творити ху*ню" і нарвався на шквал критики: "А тепер для всіх уб**дків..."