На тлі заяв, які звучать у США, Україні необхідно діяти рішуче та, можливо, проводити мобілізацію в повному обсязі.

Такою думкою поділився засновник Благодійного фонду "Закриємо небо України", заступник начальника Генштабу ЗСУ (2006-2010 рр.), генерал-лейтенант Ігор Романенко в ефірі "Еспресо".

Мобілізація. Фото: скрін youtube
Мобілізація. Фото: скрін youtube

Припинення підтримки з боку США означатиме, що Україні потрібно посилювати мобілізацію, аби вистояти. За словами Ігоря Романенка, цього вимагають об'єктивні закони війни.

"Якщо в армії не вистачає сучасного озброєння, техніки, бронетехніки, потенціал можна підтримувати за рахунок включення своїх військовослужбовців. Навіть зі старою технікою та озброєнням, це все одно потенціал. Іншого в історії війн не було і не буде", - зазначив генерал.

Популярні новини зараз
Доведеться шукати 60 тисяч: ТЦК накладуть на цих громадян найбільший штраф до 1 березня Пенсіонери одноразово отримають по 3000 грн: якій віковій категорії пощастить На вулиці $500, а після "учєбки" - 7000: у Раді назвали розцінки на відкуп від мобілізації Доплати за "робочі" роки: хто з українців у 2025 році отримає несподіваний бонус до пенсії
Показати ще

Воїн ЗСУ, скрін з YouTube
Воїн ЗСУ, скрін з YouTube

Військовий зазначив, що за останні півроку російські війська зазнали значних втрат, тому не можуть наступати по всіх напрямках із відповідним темпом.

Варто нагадати, що мобілізації в Україні, як і раніше, підлягають громадяни віком від 25 до 60 років. Водночас для осіб віком від 18 до 25 років запровадили спеціальні короткострокові контракти на 1 рік з одноразовим грошовим заохоченням у розмірі 1 мільйон гривень та набором різних пільг.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, сім'ї полонених бійців ЗСУ не отримають виплати: ТЦК роз'яснили причини.

Також наш портал інформував, оформлено відстрочку, але вручили повістку: як уникнути проблем із ТЦК.

Крім того, ми писали, автомат видадуть разом із заліковкою: які навички набуде молодь після військової підготовки.