Під час воєнного стану військовозобов'язані громадяни можуть отримати повістку в будь-якому громадському місці, на роботі або поштою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧи можливо оскаржити повістку, якщо законність її вручення викликає сумніви, розповів адвокат В'ячеслав Кирда на порталі "Юристи.UA".
Якщо військовозобов'язаний отримав повістку, але, на його думку, документ було вручено з порушенням закону, то він все одно не може його оскаржити.
За словами адвоката, громадянин може спробувати оскаржити лише штраф у разі неявки до ТЦК та СП за виданою повісткою. Однак для початку процедури у військовозобов'язаного мають бути аргументи та докази своєї правоти.
"Оскаржити Ви можете лише штраф, якщо він був накладений у зв'язку з неявкою по цій повістці", - В'ячеслав Кирда.
Оскаржувати штраф від ТЦК можна протягом 30 днів із моменту його накладення. Для цього слід написати відповідну заяву, вказавши персональні дані, реквізити штрафу, а також причини, з яких людина вважає її неправомірною та докази.
Заява подається до ТЦК, який виписав штраф – особисто чи поштою. Протягом 10 днів його мають розглянути. Якщо заяву визнають обґрунтованою, то штраф буде скасовано.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, може стосуватися кожного чоловіка: чому раптово з'являється статус "у розшуку".
Також наш портал інформував, військовозобов'язаний має право відмовитися від повістки: які наслідки можуть бути.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ВЛК стане необов'язковою: деяких українців звільнять від проходження медкомісії – кому пощастить.