Звичні продукти стають для українців менш доступними через активне зростання цін. Наприклад, навіть ковбаса та хліб – перетворюються на елемент розкоші. Як змінилися цінники, показують дані порталу Мінфін.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКупівельна спроможність українців сильно знизилася, багато хто змушений економити навіть на їжі, купуючи дешевші продукти, наприклад, крупи та макарони. Навіть звичні кожному бутерброди – майже розкіш. Ціни на ковбасу вже давно не можна назвати доступними.
Ціни на ковбасу
Ковбаса варена "Глобине докторська" подорожчала у лютому з 294,42 до 319 гривень за кілограм. Водночас ковбаса "Ашан докторська" збільшилася в ціні з 341,15 до 344,90 гривні за кіло. Ковбаса варена "Алан докторська" у середньому пропонується по 388,02 гривні за кілограм. Цінник знизився, але все одно залишається рекордно високим.
Ціни на хліб
Хліб – стратегічно важливий продукт, але через подорожчання сировини, енергоносіїв та інших нюансів, ціни на нього активно зростають.
Так, хліб пшеничний "Цар Хліб нарізка" у лютому подорожчав із 39,75 до 41,55 гривні за 600 грамів. Пшеничний хліб нарізка в середньому продається по 38,75 гривні за 650 грамів.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, за сало, сосиски та ковбаски доведеться викласти чималу пачку грошей: як змінилися цінники.
Також наш портал інформував, імпортні овочі дорожчають, а українські не витримують конкуренції: коли шалені цінники підуть на спад.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ціновий зашморг затягується на шиї споживачів: чи варто сподіватися на подорожчання продуктів найближчим часом.