В Україні запустили програму "Національний кешбек", яка дозволяє громадянам частково оплачувати комунальні послуги поверненими коштами за покупки. Це спільна ініціатива уряду, Мінекономіки, НБУ та Міністерства цифрової трансформації, яка має на меті підтримку українських виробників і зменшення навантаження на сімейні бюджети.

У "Нафтогазі" розповіли, як скористатися можливістю. Суть програми проста: українці отримують 10% кешбеку за покупки товарів та послуг вітчизняного виробництва. Ці гроші накопичуються на спеціальному рахунку, після чого їх можна використати для оплати комунальних платежів, зокрема за газ.

Квитанція за газ. Фото: my.ua
Квитанція за газ. Фото: my.ua

Щоб скористатися можливістю, необхідно оформити спеціальну картку – фізичну або віртуальну в банківському застосунку. Після цього достатньо розраховуватися цією карткою за покупки українських товарів і отримувати кешбек. Накопичені кошти автоматично спрямовуються на оплату комунальних рахунків.

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
ТЦК готує масові рейди на вулицях та блокпостах: на кого полюватимуть Мінус місяць канікул: освітянка розповіла, чому навчальний рік в школі має тривати довше Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Програма дає можливість заощадити до 3000 гривень щомісяця, що особливо актуально в умовах зростання тарифів. Водночас це стимулює купівлю продукції українського виробництва, що підтримує економіку країни.

Експерти наголошують, що програма є вигідною для всіх учасників: споживачі економлять на комунальних послугах, бізнес отримує більше клієнтів, а держава стимулює внутрішнє виробництво. В Нафтогазі закликали українців приєднуватися до ініціативи, щоб отримувати вигоди від своїх покупок та зменшити фінансове навантаження на родинний бюджет.

Нагадаємо, "Підпишіть договір, чи буде суд": у "Газмережах" озвучили важливе попередження

Раніше ми розповідали, що робити, якщо надсилають завищені платіжки за газ: інструкція від Держпродспоживслужби

Також, субсидія на газ: клієнти "Нафтогазу" отримали важливе попередження