Засуджені за нетяжкі злочини можуть добровільно мобілізуватися в армію. Для цього вони подають заяву керівнику установи покарань.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДалі їх чекає медогляд, психологічний відбір та співбесіда з військовими, пише Юридична сотня.
Як це працює?
14 січня Кабмін ухвалив постанову, яка визначає процедуру мобілізації звільнених умовно-достроково. Після подачі заяви в установі виконання покарань організовують медогляд, а далі ТЦК розглядає питання про призначення ВЛК.
Процес включає:
- проходження медичної комісії;
- професійно-психологічний тест;
- супровід звільнених до військових частин.
Як відбувається відбір?
Кандидати проходять тестування на психологічну стійкість, після чого приймається остаточне рішення про їхню придатність до служби. Військовослужбовці Нацгвардії супроводжують звільнених до ТЦК, де їм видають військово-облікові документи та направляють у військову частину.
Україна воює за власне виживання. Якби росія не почала війну, ТЦК не довелося б видавати повістки. Росіяни не сприймають українців за людей – це видно з їхніх дій на окупованих територіях. Вони прийшли вбивати, і якщо ми не будемо мобілізуватися, вони зроблять це за нас – тільки вже на їхньому боці.
Сто років тому Україна склала зброю, і це призвело до Голодомору. Цього разу ми не повторимо помилок. ЗСУ борються за кожного з нас, і ми всі маємо підтримувати армію – донатами, волонтерством чи особистою участю. Лише так ми переможемо!
Раніше ми повідомляли, мобілізацію посилять: поки рівень недостатній.
Кількість новобранців катастрофічно меншає: військові б'ють на сполох - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, як потрапити до лав ЗСУ без втручання ТЦК: покрокова інструкція.