У певних випадках призвати на військову службу можуть хлопців, яким ще не виповнилося 25 років. Однак потрапити під мобілізацію може обмежена кількість громадян цієї вікової категорії. Про це розповів юрист Євген Корнійчук на порталі "Юристи.UA".

Мобілізаційний вік в Україні встановлений із 25 років. Проте частину громадян можуть мобілізувати до цього віку. Це зокрема стосується осіб, які вже мають військовий квиток та були визнані обмежено придатними у воєнний час.

ТЦК, мобілізація: фото Уніан
ТЦК, мобілізація: фото Уніан

Тобто примусово призвати на службу тих, кому ще немає 25 років, можуть лише у тому випадку, якщо людина має статус військовозобов'язаного. Такий статус мають молоді люди, які проходили термінову службу або закінчили військову кафедру у ВНЗ.

"Після проходження ВЛК вас можуть мобілізувати без зайвих питань", - наголосив Євген Корнійчук.

Популярні новини зараз
Немає заяви – забудьте про індексацію: українські пенсіонери в паніці від нової вимоги Це найнебезпечніші дні лютого-2025: українців попередили та дали поради щодо виживання Бронювання тріщить по швах, а ви і не здогадуєтесь: кого з працівників критичних підприємств раптово мобілізують Після масової втечі абонентів, Київстар вирішив задобрити тарифами: що пропонують
Показати ще

Візит до ТЦК, скріншот: YouTube
Візит до ТЦК, скріншот: YouTube

Юрист також додав, що у разі повістки громадянин, у тому числі, якому ще немає 25 років, зобов'язаний з'явитися до ТЦК та СП. В іншому випадку йому може загрожувати адміністративне покарання у вигляді штрафу - від 17 тисяч гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, замість перемоги – демографічна катастрофа: експерт про негативні наслідки мобілізації 18-річних.

Також наш портал інформував, буде чесна розмова: офіцер ЗСУ відповів, як зробити так, щоб чоловіки знову хотіли стати добровольцями.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, на фронті ситуація складніша, ніж здається: ворог може спокійно пройти повз, не вистачає патронів та гранат.