Ціни на популярні м'ясні продукти влаштували справжні "американські гірки". Деякі позиції трохи подешевшали, інші - подорожчали. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

М'ясо та продукти його переробки стають справжньою розкішшю для українців, які виживають на одну пенсію чи невелику зарплатню. У другій половині січня в супермаркетах скоригували ціни на сало, яловичину та сардельки.

Мясні продукти. Фото: скрін youtube
Мясні продукти. Фото: скрін youtube

Ціни на сало

Середня вартість домашнього сала трохи знизилася – з 234 до 229 гривень за кілограм. Солоне сало подешевшало у супермаркетах буквально на копійки – з 243,40 до 242,84 гривні за кілограм.

Ціни на сало. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сало. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
ПФУ вирахує 30%: у кого з пенсіонерів заберуть частину виплати Багато про це навіть не знали: українцям виплачують гроші на побутові потреби - як отримати Платіж за світло автоматично списуватиметься з карток споживачів: нові правила оплати До Європи просто так вже не потрапити: українцям змінили правила в'їзду - кого не впустять
Показати ще

Ціни на яловичину

Яловичина, як і раніше, залишається "делікатесом" через стабільно високі ціни. Так, гуляш у супермаркетах подорожчав із 299,08 до 303,98 гривні за кілограм. При цьому у деяких торгових мережах цінники сягають 359 гривень за кіло. Також відчутно збільшилася вартість ребер – зі 168,95 до 175,45 гривні за кіло.

Ціни на яловичину. Фото: скрін Мінфін
Ціни на яловичину. Фото: скрін Мінфін

Ціни на сардельки

Сардельки "Алан Женевські" із сиром обійдуться дешевше, ніж місяцем раніше. Середня вартість товару знизилася з 400,50 до 388,75 гривні за кілограм. Сардельки молочні "Ятрань" збільшилися в ціні - з 111,39 до 116,59 гривні за кілограм.

Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, традиційний борщ стає дедалі недоступнішим: ціни на основні овочі продовжують зростати – що далі.

Також наш портал інформував, зростання цін на продукти та послуги: чи очікувати хоч якихось покращень у 2025 році.

Крім того, ми писали, інфляційна петля затягнеться сильніше: українцям треба готуватися до непідйомних цін.