Кабінет Міністрів надав право на бронювання від мобілізації ще однієї категорії українців та спростив умови отримання "броні". Про це йдеться у постанові №1498 від 26 грудня 2024 року.

Уряд вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та воєнний час. Таким чином, право на бронювання отримали всі військовозобов'язані священники.

Бронювання, фото: Unian
Бронювання, фото: Unian

Відповідно до постанови, до критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення тепер належатимуть юридичні особи — релігійні організації згідно з переліком та критеріями, затвердженими ДЕСС.

Крім того, для священнослужителів діятимуть спрощені умови бронювання. На них не поширюватиметься вимога про зарплату, яка зараз становить 20 000 гривень для критично важливих підприємств, які мають право бронювати працівників.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще

Мобілізація в Україні. Фото: Youtube
Мобілізація в Україні. Фото: Youtube

Також на релігійні організації не поширюватиметься обмеження щодо бронювання не більше половини працівників. Зазначається, що відстрочення священнослужителю буде скасовано у разі звільнення з відповідної посади.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, мобілізація в Україні: як військовозобов'язаному змінити місце проживання та уникнути проблем із ТЦК.

Також наш портал інформував, знову тил у всьому винен: скандальний Євген Дикий запевняє, що мобілізованих не вистачає перекривати втрати.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, пересидіти війну вдома не вийде: військовий попередив чоловіків – мобілізація торкнеться всіх.