Медичне страхування в Україні стало популярним інструментом для забезпечення доступу до медичних послуг. Власники полісів можуть отримати швидкий доступ до лікарів і оплачувати лікування за рахунок страхової компанії, а не власними коштами.

В Україні цей вид страхування є добровільним, що дозволяє вибрати відповідний поліс, щоб отримувати консультації, медичний асистанс та лікування в державних чи приватних клініках, досліджував Фокус.

Безкоштовні послуги медицини. Фото: Youtube
Безкоштовні послуги медицини. Фото: Youtube

Медичне страхування у 2024 році набирає популярності: за дев’ять місяців премії зросли на 16,2%. Корпоративні програми від роботодавців сприяють розвитку цієї культури в Україні.

Страхові компанії пропонують базові поліси для викликів швидкої та консультацій, а розширені з діагностикою й лікуванням коштують від 12 до 25 тисяч гривень на рік.

Популярні новини зараз
Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації Майже 100 грн – і це лише за каналізацію: з квітня змінюються тарифи Гороскоп на квітень-2025 для всіх знаків Зодіаку: тертя Козорогів, витрати Дів та нові зустрічі Овнів просто в день народження Пенсійну картку заблокують: що не варто робити пенсіонеру
Показати ще

Медицина, фото: pixabay.com
Медицина, фото: pixabay.com

У 2024 році ціни на медичні послуги й ліки зросли на 20%, що підвищило вартість медичних полісів. Експерти прогнозують ще дорожчу страховку у 2025 році, але попит залишається високим — люди прагнуть додаткового захисту під час війни.

Поліси ДМС покривають консультації лікарів, швидку допомогу, госпіталізацію, діагностику й ліки, але мають обмеження. Наприклад, вони не покривають лікування деяких хвороб чи травми через алкоголь.

Нагадаємо, українці продовжують платити у лікарнях за безкоштовні послуги: медики заохочують "пожертви"

Раніше ми писали про те, що гасом вилікувати ангіну, а олією - опік: українцям розповіли про небезпеку народних методів

Крім того, Знай.ua повідомляв, від друзів до релігії: ірландці поділилися порадами, як дожити до 100 років