Німецька система здобуття педагогічної освіти значно відрізняється від української, тому німці не визнають дипломи українських вчителів. Як пояснила колишня українська журналістка, а тепер вчителька в Баварії Поліна Новікова, німецька система передбачає два роки теоретичного навчання, після чого студенти проходять рік практики в школі, працюючи асистентами вчителів.

навчання в школах, скріншот з відео
навчання в школах, скріншот з відео

Після цього вони здають іспити, і в разі успішного проходження можуть працювати вчителями. Новікова сказала, що причина невизнання українських дипломів не пов'язана з тим, що Україна не є частиною Європейського Союзу. Про це повідомляється в інтерв'ю OBOZ.UA, розповіла колишня українська журналістка Поліна Новікова.
Вона пояснила, що німецька система навчання на вчителя має конкретні вимоги до практики, тестів та іспитів, яких немає в Україні. У Німеччині вчителі можуть почати працювати навіть до завершення освіти, після складання іспитів вони отримують диплом.

Вчитель
Вчитель

Також важливою відмінністю є те, що вчителі в Німеччині не проводять класні години та збори, ці зустрічі відбуваються тільки двічі на рік. Що стосується потреб класу, то організацію заходів та фінансування часто бере на себе батьківський актив, а не школа.

Нагадаємо, крейда, дошка і нудьга: експерт розкритикував стару систему освіти

Раніше ми писали про те, що дані про студентів не відправлять до ТЦК: доведеться йти самотужки

Популярні новини зараз
Нові графіки відключення світла: ДТЕК все пояснило Мобілізація в Україні: у Раді пояснили, кого ТЦК призивають найчастіше Боржників за комуналку гарненько "потрусять": доведеться погасити платіжки ще й доплатити "Тисячу Зеленського" можна отримати без "Дії": що треба робити
Показати ще

Крім того, Знай.ua повідомляв, керівників шкіл обиратимуть по-новому: що зміниться для навчальних закладів