Мобілізація в Україні – це ключовий інструмент для утримання фронту та збереження обороноздатності країни. Військові, які вже кілька років безперервно тримають оборону, потребують ротації та підкріплення.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк зазначив льотчик Микола Любарець, для забезпечення ефективної ротації бійців мобілізація має бути удвічі інтенсивнішою. За його словами, щоб демобілізувати 100 осіб, потрібно набрати ще 100 на заміну, а також забезпечити доукомплектування бригад, аби навантаження розподілялося рівномірніше, повімляють в ефірі "Ми Україна".
Наразі в Україні триває активна мобілізація, але її темпи не завжди дозволяють досягти бажаного результату. Любарець підкреслив, що навантаження на одного солдата часто втричі перевищує норму, і це призводить до швидкого виснаження. Щоб цього уникнути, необхідно залучати більше нових бійців і зменшувати тиск на військових.
Однак слід пам'ятати, що працівники ТЦК лише виконують свою роботу. Якби росія не розпочала війну, не було б необхідності в мобілізації. Наш ворог – це росія, яка прагне знищити Україну, її культуру та народ. Ми боремося за своє право на існування, за свободу наших дітей і майбутніх поколінь.
На жаль, пропагандисти росії намагаються дискредитувати мобілізацію в Україні, просуваючи у своїх медіа меседжі про "несправедливість" чи "беззаконня". Водночас у самій росії мобілізація проводиться значно жорсткішими методами, включаючи залучення мешканців окупованих територій під загрозою смертної кари.
Українські військові щодня ризикують своїм життям заради нашого спокою. Донати, волонтерська допомога та підтримка ЗСУ – це мінімум, який може зробити кожен українець. Лише згуртованість і спільні зусилля допоможуть здолати агресора та зберегти нашу незалежність.
Раніше ми повідомляли, мобілізація на окупованих територіях: відмова означає смерть.
Росіяни доводять українців до відчаю на окупованих територіях - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, як потрапити до лав ЗСУ без втручання ТЦК: покрокова інструкція.