Уроки фізичної культури у школах України зазнають змін. Міністерство освіти і науки оголосило про оновлення модуля "Теніс", що дозволить зробити цей вид спорту доступним для всіх учнів, незалежно від їхнього соціально-економічного статусу чи місця проживання.

МОН вважає, що теніс може стати інструментом не лише для розвитку фізичної форми, але й для підтримки ментального здоров'я учнів. За словами представників відомства, уроки, орієнтовані на теніс, допоможуть школярам розвинути спритність, координацію, витривалість та концентрацію уваги. Крім того, регулярні заняття спортом сприятимуть емоційній стійкості учнів.

"Теніс має стати доступним для всіх школярів, незалежно від того, де вони живуть і в яких умовах навчаються," – наголошують у МОН.

Щоб ефективно впровадити новий модуль у навчальну програму, у МОН передбачили підготовку та сертифікацію вчителів фізичної культури. Вчителів навчать методам викладання тенісу, які не потребують доступу до професійних кортів. Заняття можна буде проводити у шкільних спортзалах або на майданчиках, пристосованих для таких умов. Водночас будуть враховані методи, які мінімізують ризики травм під час гри.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Оновлення модуля "Теніс" стало можливим завдяки співпраці з Благодійним фондом Марти Костюк. Відома українська тенісистка, переможниця Відкритого чемпіонату Австралії 2017 року серед юніорок, виступила з ініціативою зробити цей вид спорту доступним і цікавим для школярів. Спільно з фондом МОН планує забезпечити школи необхідним обладнанням та створити ресурси для підготовки вчителів.

Нагадаємо, не лише шкільні фонди: батькам доведеться платити за поведінку дітей у школі

Раніше ми розповідали, що торкнеться учнів 5-7 класів: у МОН анонсували нововведення

Також, до школи більше не пустять: для батьків вигадали нові правила