Щоб зима пройшла без "сюрпризів" власникам газових котлів рекомендують регулярно проводити обслуговування пристрою. Але що робити, якщо котел все ж таки вийшов з ладу? Інструкцією поділилися у Харківській філії "Газмережі".

Якщо газовий котел чи колонка перестали працювати, то найголовніше – не намагатися усунути проблему самостійно. Це може обернутися як аварією, так і штрафами від газовиків.

Газовий котел. Фото: скрін youtube
Газовий котел. Фото: скрін youtube

Щоб обстежити обладнання без ризиків життя та гаманця, споживач може звернутися до організації, з якою уклав договір технічне обслуговування устаткування чи сервісний центр виробника газового приладу.

До сервісного центру слід звертатись лише в тому випадку, якщо газове обладнання знаходиться на гарантії. В іншому випадку розв'язати проблему допоможуть лише працівники спеціалізованих організацій з дозволами на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Популярні новини зараз
Мобілізаційні рейди та повістки поштою: ТЦК назвали найвищу ефективність Пенсії ледве вистачатиме на життя: у кого відберуть надбавки та доплати Українці можуть отримувати щомісяця 2361 грн: що для цього потрібно Облави ТЦК збираються посилити: де шукатимуть ухилянтів найчастіше
Показати ще

Газовий котел. Фото: скрін youtube
Газовий котел. Фото: скрін youtube

"У будь-якому випадку, якщо термін гарантійного обслуговування газового приладу вичерпано, а сам прилад експлуатується вже доволі тривалий строк, далекоглядніше заздалегідь мати контакти спеціалістів для звернень", - попереджають газовики.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці отримують космічні платіжки за газ: як уникнути завищених сум та відключень серед зими.

Також наш портал інформував, "Нафтогаз" дав рекомендації власникам газових котлів: рахунки стануть відчутно меншими.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Нафтогаз" дав шанс економити на газі в зимовий період: що потрібно зробити.