Військовий медик 36-ої бригади морської піхоти Дмитро Селютін, який повернувся з російського полону, відверто
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПовернувшись додому після тривалого полону, Дмитро Селютін зіткнувся із ситуацією, коли частина громадян намагається уникнути мобілізації, а інша частина — не підтримує військових. Як зазначив військовий в інтерв'ю виданню "Конкурент", ті, хто відмовляється жертвувати на армію або не хоче воювати, не мають морального права залишатися в Україні.
"Це ті, хто каже: 'Втомилися від війни, чому ми маємо ховатися від ТЦК, чому ми маємо скидати гроші, адже держава забезпечує'. Не хочеш донатити, не хочеш допомагати армії — йди туди, і тобі допоможуть. Два варіанти: або за кордон без права на повернення. Коли добре жилося — всі сюди їхали. Погано стало — виїжджають. Дивно якось", — висловився Селютін.
Військові, які щоденно стикаються з важкими умовами на фронті та ризикують життям, сприймають ухилянтів як тих, хто уникає своїх обов’язків перед державою. За словами Селютіна, це питання стосується не тільки фізичної допомоги, а й моральної підтримки. Він наголошує, що війна — це випробування на національну єдність, і відмова від підтримки армії демонструє, що деякі громадяни ставлять власний комфорт вище за долю країни.
"Люди, які їдуть і ховаються від мобілізації, чи ті, хто відмовляються підтримувати армію, фактично ухиляються від обов'язку. Це не лише про фізичну участь, це ще й про моральний обов'язок перед своїм народом та державою", — зазначає медик.
Нагадаємо, полюють не за всіма: кого з ухилянтів розшукуватимуть в першу чергу
Раніше ми розповідали, що більше жодної "бусифікації": депутатка пропонує змінити підхід до мобілізації
Також, бронь – це тимчасово: ким треба працювати в Україні, щоб не забрали до армії