В Україні знизилися темпи мобілізації порівняно із показниками літніх місяців. Однак питання зниження мобілізаційного віку не розглядається, незважаючи на "натяки" міжнародних партнерів. Таку заяву зробив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко в ефірі Radio NV.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНезважаючи на незадовільні темпи мобілізації та питання від міжнародних партнерів, у Верховній Раді не обговорюється можливість зниження віку мобілізації нижче 25 років.
Олександр Корнієнко зазначив, що Рада лише нещодавно заборонила мобілізацію громадян молодше 25 років, які раніше були обмежені придатними. Їх могли призвати до війська через неузгодженість законодавства.
При цьому від партнерів регулярно звучать питання, чому в Україні не мобілізують громадян віком до 25 років. Віцеспікер зазначає, що демографічна ситуація в Україні відрізняється від тієї, що була в інших країнах колись під час інших воєн.
На покоління українців молодших 25 років буде покладено інше важливе завдання – відновлення країни після війни.
"Ми пояснюємо, що в нас демографічна яма. Тому це те золоте таке покоління, із яким нам відбудовувати країну, із яким нам працювати", - сказав Олександр Корнієнко.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, мобілізованих готуватимуть посилено: програма кардинально зміниться.
Також наш портал інформував, адвокат пояснив, чого не можуть робити працівники ТЦК під час воєнного стану.
Крім того, ми писали, що про вас має знати ТЦК: якими особистими даними не варто ділитися в жодному разі.